Dlažba
Ploty
Cestné prvky
Tvárnice

RADY A TIPY

Vizualizácia plochy - kladačský plán

Poradenský tím TERRABELLA vie pripraviť grafický návrh - kladačský plán v programe AutoCAD s odporúčaniami o najvhodnejšom type dlažby a presnom množstve.


Kladačský plán je služba, vďaka ktorej získate predstavu o možnostiach realizácie vašej konkrétnej plochy, ktorú plánujete vydláždiť. Okrem vizualizácie vám poskytneme odborné rady k dlažbám v súvislosti s podložím, aké sa vyskytuje na danom mieste.

Základné návrhy zámkovej dlažby si pre inšpiráciu môžete pozrieť aj v sekcii Kalkulačka vzorov (pri dlažbách ViaBona, Passage, ViaBlock, ViaBlock MaxiViaRoma, ViaAntica a pri platniach ViaPlaza).

Spoľahnite sa na naše skúsenosti.

                                             


Kladačský plán - ukážka číslo 1:


Kladačský plán - ukážka číslo 2:                                         

Katalóg 2019

Pozrite si aktuálny katalóg dlažieb, cestných prvkov, tvárnic a plotových prvkov Terrabella pre rok 2019 »

O našej betonárni

Produkty s ochrannou známkou Terrabella sa vyrábajú v našej vlastnej betonárni v Malženiciach pri Trnave. Investície sme nasmerovali do kúpy najmodernejších výrobných liniek.

Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.