Dlažba
Ploty
Cestné prvky
Tvárnice

RADY A TIPY

Ukladanie melírovaných dlažieb

Praktické informácie, ktoré vám zaručia vyvážený vzhľad a dizajn ukladanej plochy.


Pre dosiahnutie konzistentného a vyvážaného vzhľadu ukladanej plochy odporúčame pri pokládke dlažby odoberať dlažobné kocky z viacerých paliet a rôznych vrstiev. Pri výrobnom procese farebných a melírovaných dlažieb vznikajú technologickým postupom a rôznorodosťou vstupných surovín odchýlky. Z tohto dôvodu je ukladanie kociek po poradí, v akom sú uložené na palete neefektívne a nebude dosiahnutý požadovaný efekt. 
Z tohto dôvodu aj naše výstavné plochy slúžia ako inšpirácia a na prezentáciu farebných variácií. Každá šarža farebnej a melírovanej dlažby je jedinečná a mierne odchýlky vo farebnosti nie sú závadou výrobku. 

Katalóg 2019

Pozrite si aktuálny katalóg dlažieb, cestných prvkov, tvárnic a plotových prvkov Terrabella pre rok 2019 »

O našej betonárni

Produkty s ochrannou známkou Terrabella sa vyrábajú v našej vlastnej betonárni v Malženiciach pri Trnave. Investície sme nasmerovali do kúpy najmodernejších výrobných liniek.

Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.