Dlažba
Ploty
Cestné prvky
Tvárnice

O NÁS

DIZAJNOVÁ ZÁMKOVÁ DLAŽBA
AKO Z ROZPRÁVKY

Váš dom je váš hrad. Terrabella vám ponúka široký výber dlažieb s unikátnym dizajnom a špeciálnou povrchovou úpravou zabezpečujúcou dokonalú stálofarebnosť či zvýšenú odolnosť a životnosť.  Kvalita produktov, široký sortiment, bezpečný nákup aj bez registrácie, profesionálne poradenstvo či rýchle dodacie lehoty a výhodné ceny sú samozrejmosťou. Pri dlažbe Terrabella platí, že si nekupujete len tovar, kupujete si originálny dizajnový kúsok, kupujete si charakter vašej terasy, chodníka, záhrady. Svojou štruktúrou, farebnosťou či celkovým vzhľadom, podobne ako umelecké dielo – dennodenne vplýva na vaše zmysly vedome či podvedome a ovplyvňuje tak kvalitu vášho života. Urobte ten správny krok k bývaniu ako z rozprávky.
Som spisovateľ a môj život je vydláždený príbehmi. Sú to aj príbehy iných, ktoré sa stávajú súčasťou môjho života. Tak som sa stretol s pani Máriou Karlubíkovou, s jej synom Martinom a dielom, ktoré spolu vytvorili. Niekto to nazve firmou alebo podnikaním, ale ja vidím za tým niečo oveľa hodnotnejšie. Spoločnosť Klartec, s.r.o., to nie sú iba výrobky, to nie je iba úspešný produkt Terrabella, to je aj hodnotné spoločenské dielo, vytváranie vzťahov s pracovníkmi i partnermi, upevňovanie rodiny, nielen tej vlastnej, ale aj mnohých rodín po celom Slovensku. Je to príbeh vytvárania spokojného, šťastného, bezpečného domova, po ktorom všetci tak veľmi túžime.
Daniel Hevier

10 dôvodov nákupu Terrabella®

 1. Šetríme Váš čas a peniaze

  nakupujte z pohodlia domova, vyberte si produkt z ponuky produktov a z fotogalérie.
 2. Kvalitné produkty

  máme bohaté skúsenosti s realizáciou rôznych projektov, preto sme Vám k dispozícii aj po stránke poradenskej a odbornej. Na základe požiadavky Vám vytvoríme vizualizáciu a kladačský plán pre Váš projekt.
 3. Široký sortiment

  vyberte si zo širokej ponuky produktov, ktorú neustále inovujeme a prispôsobujeme sa aktuálnym trendom.
 4. Bezpečný nákup aj bez registrácie 

  náš eshop funguje od r. 2010. Za našimi produktami si stojíme a dôraz kladieme na spokojnosť zákazníka. Nákupujte u nás bez registrácie.
 5. Informácie o produktoch

  na našej stránke TERRABELLA® nájdete vždy dostatočné technické informácie, popis a galériu produktov.

 6. Poradenstvo zadarmo

  máme bohaté skúsenosti s realizáciou rôznych projektov, preto sme Vám k dispozícii aj po stránke poradenskej a odbornej. Na základe požiadavky Vám vytvoríme vizualizáciu a kladačský plán pre Váš projekt.
 7. Výhodné ceny

  produkty, ktoré nakupujete v eshope TERRABELLA®, sú vyrábané v našich výrobných závodoch, t.z., že nakupujete priamo od výrobcu. Preto dokážeme zákazníkovi ponúknuť dobré ceny. Cenovú ponuku Vám vyhotovíme zadarmo.

 8. Rýchle dodacie lehoty

  spoľahnúť sa môžete aj na rýchle vybavenie dodávky tovaru, nakoľko disponujeme veľkokapacitnými skladovými priestormi. Dopravu tovaru Vám zabezpečíme priamo na miesto vykládky. Podľa požiadavky aj s výkladkou.
 9. Rýchle dodacie lehoty

  po prijatí dopytu Vás bude kontaktovať obchdný zástupca firmy.
 10. Terrabella®

  s nami je nákup vždy úspešný!

História spoločnosti

TERRABELLA® je chránenou obchodnou značkou firmy KLARTEC, spol. s r. o. od roku 2009, avšak samotná výroba zámkovej dlažby, cestných prvkov a plotových systémov bola spustená už v roku 2005.

Betónu dobre rozumieme. Sme odborníci a stojí za nami viac ako 20 ročná skúsenosť. Myšlienka zaoberať sa výrobou zámkovej dlažby prišla ako zlatý klinec v dobe, keď sme betónovými výrobkami pre životné prostredie budovali spoločnosť spod zeme až na jej povrch. Na povrch, ktorý sme prikryli dizajnovou dlažbou ako z rozprávky.

Naša spoločnosť sa zaoberá nielen výrobou dizajnovej dlažby, ale ponúka taktiež široké portfólio techniky pre životné prostredie (odlučovače ropných látok, lapače tukov, akumulačné, retenčné a požiarne nádrže), ktorú od roku 1999 vyrábame pod logom KLARTEC, spol. s r. o. Spoločnosť sa krátko po založení stala lídrom na slovenskom trhu vo svojej oblasti. Následne sme rozšírili výrobné závody o divíziu kanalizácií a divíziu zámkovej dlažby TERRABELLA®.
 • založenie firmy KLARTEC, spol. s r. o
 • rozšírenie výroby o kanalizačné skruže, šachtové dná a kónusy
 • nasadenie komplexného podnikového informačného systému
 • založenie chránenej značky TERRABELLA, ktorá zastrešuje výrobu zámkovej dlažby, cestných prvkov a plotových systémov
 • presun výroby TERRABELLA do novovybudovanej haly D1, spustenie novej linky do prevádzky
 • zorganizovanie odborného seminára – téma ČISTENIE VÔD
 • zorganizovanie odborného seminára – téma ČISTENIE VÔD, ZÁMKOVÁ DLAŽBA
 • zvýšenie kapacity žeriavov a miešacích zariadení
 • nová veľkoobjemová forma so špeciálnymi spájacími prvkami
 • rekonštrukcia a rozšírenie skladových plôch
 • spustenie výskumného a vývojového programu pre odlučovače ropných látok
 • pustenie programu pre zvýšenie úrovne automatizácie a robotizácie našich výrobných zariadení
 • organizácia odborného seminára – téma ORL a kanalizácie
1999
2004
2005
2006
2007
2008
2009
2012
2014
2015
2016
2018
2019
 • rozšírenie výroby o zámkovú dlažbu a cestné prvky
 • rozšírenie pôsobnosti firmy do Českej republiky – KLARTEC cz, s.r.o.
 • dostavba prefa haly P2
 • rozšírenie výrobných kapacít – Malženice
 • realizácia výskumného programu iniciatívnych technológií pre zámkovú dlažbu
 • nová forma nádrže 3300 x 2200 x 1500
 • zavedenie systému ISO 9001 a ISO 14001
 • príprava programu na zvýšenie automatizácie a robotizácie
 • sada nových foriem pre kanalizačný program
 • výstavba haly D2

Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.