Dlažba
Ploty
Cestné prvky
Tvárnice

RADY A TIPY

Aká dlažba je vhodná pre nákladné autá a väčšie zaťaženie?

Pri posudzovaní dlažby pre automobily so zaťažením nad 3,5 tony je nevyhnutné dodržať zásadu minimálnej hrúbky dlažby 8 cm.


Z nášho sortimentu značky TERRABELLA® je najvhodnejšia dlažba ViaBona pre nákladné autá. Zámková dlažba ViaBona je vhodná pre nákladné autá aj vďaka svojmu tvaru - prvky zapadajú do seba a ľahšie sa tým dosiahne celistvosť dlažbového krytu.

Túto dlažbu je možné ukladať aj do oblúkov väčších priemerov. Často využívanou dlažbou pre nákladiaky je tiež dlažba ViaBlock Maxi, ktorú vyrábame v hrúbke 8 cm. 

Zámkovú dlažbu ViaBona v hrúbke 10 cm sme tiež zvolili pre naše výrobné závody (ilustarčné foto v tomto článku). Prístupové cesty a areál okolo výrobných hál, po ktorom denne prechádza niekoľko kamiónov, sú vydláždené dlažbovými tvarovkami, ktoré rovnako odporúčame pre využitie v logistických a priemyselných parkoch, halách a výrobných závodoch.

Prečítajte si tiež súvisiaci poradenský príspevok: Aká dlažba je vhodná na parkoviská, v ktorom sa venujeme dlažbe vhodnej pre osobné automobily. Dozviete sa niekoľko ďalších zaujímavých a hlavne praktických tipov. 


Katalóg 2019

Pozrite si aktuálny katalóg dlažieb, cestných prvkov, tvárnic a plotových prvkov Terrabella pre rok 2019 »

O našej betonárni

Produkty s ochrannou známkou Terrabella sa vyrábajú v našej vlastnej betonárni v Malženiciach pri Trnave. Investície sme nasmerovali do kúpy najmodernejších výrobných liniek.

Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.