Dlažba
Ploty
Cestné prvky
Tvárnice

Kombi 6 XL

zámková dlažba

Dostupné formáty(mm)
Dostupná hrúbka (mm)
Dostupné farby
melírovaná
štandardná
Hrana

POPIS PRODUKTU

Multiformát pozostávajúci z deviatich prvkov (10x10, 10x20, 10x30, 20x20, 20x30, 30x30, 40x20, 40x30, 60x30) dlažby dodá vašim plochám nadčasový vzhľad.

VLASTNOSTI PRODUKTU

Dlažby sú dimenzované na záťaž osobnými automobilmi do 3,5 tony s hrúbkou 4, 6, 8 cm, zároveň sú dlažby pochôdzne. Dlažba s hrúbkou 8 a 10 cm je pojazdná aj nákladnými automobilmi, zároveň je určená aj na pochôdzne účely. Poukazujeme a dbáme na ekologickosť, používame materiály, ktoré neznehodnocujú životné prostredie okolo nás. Takisto pri výrobných procesoch volíme také postupy, ktoré zodpovedajú najprísnejším požiadavkám životného prostredia. Dlažby s touto ikonou sú nenáročné na pokládku, pri voľbe vhodného kladačského plánu je práca s dlažbou jednoduchá a rýchla. TerraGuard - technológia, ktorá zabezpečuje mrazuvzdornosť, pevnosť, nízku nasiakavosť a ekologický aspekt.

CENNÍK

Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.